Cariere

Dorinta noastra este sa devenim una dintre cele mai performante companii din domeniul farmaceutic in ceea ce priveste realizarile, comunicarea si spiritul de echipa.

Apreciem potentialul, experienta si valoarea profesionala si le rasplatim pe masura. Vei putea face parte dintr-o echipa tanara si dinamica, vei putea sa iti pui in valoare cunostintele precum si sa beneficiezi de oportunitati pentru dezvoltarea carierei tale. Investim in oameni, acordam o grija deosebita dezvoltarii lor profesionale si le oferim posibilitatea de a creste alaturi de noi.

Intra in echipa Farmaciilor Ropharma si vei putea beneficia de:

  • Pregatire si integrare intr-o echipa profesionista
  • Recunoasterea rezultatelor si posibilitati de crestere in cariera
  • Pachete salariale in acord cu rezultatele profesionale
  • Dezvoltare profesionala continua: programe de instruire si training vizand competente cu importanta in activitatea de specialitate

Cum te poti alatura echipei noastre?

Te invitam sa vizualizezi posturile disponibile si sa aplici pentru cel care consideri ca ti se potriveste.

Daca niciunul dintre aceste posturi nu corespunde ariei tale de interes, te rugam sa trimiti CV-ul tau, mentionand domeniul pentru care aplici.
Daca CV-ul tau corespunde cerintelor noastre, specialistii nostri din cadrul departamentului resurse umane te vor contacta pentru mai multe detalii.

Ne poti transmite CV-ul tau :

  • completand formularul online.
  • pe adresa de e-mail: office.bucuresti@ropharma.ro
  • pe fax, la numarul (+4) 021 204 657 578

Trimite CV-ul tau

Completeaza campurile urmatoare

POSTURI DISPONIBILE:

Titlul Postului: Farmacist in farmacie

Descriere: Specialistul din farmacie al carui obiectiv primordial este consilierea pacientului / clientului pentru imbunatairea starii de sanatate.

Cerinte:

  • studii de specialitate (Facultatea de Farmacie)
  • aviz de libera practica
  • abilitati excelente de comunicare cu pacientul
  • cunostinte de operare PC
  • dorinta de dezvoltare continua, flexibilitate, dinamism, persuasiune

Responsabilitati:

  • consilierea pacientului/clientului
  • eliberarea produselor din farmacie
  • administarea stocurilor
  • supervizarea activitatii asistentului farmacist

Locatii: Bucuresti si judetele: Iasi, Botosani, Sibiu, Vrancea, Vaslui, Suceava, Neamt, Bacau, Brasov, Mures, Harghita, Prahova, Cluj.

Subordonare: Farmacist Sef

Titlul Postului: Asistent Farmacist

Descriere: Acorda asistenta pacientilor/clientilor si elibereaza medicamentele prescrise sub supravegherea farmacistului

Cerinte:

  • studii de specialitate
  • bune abilitati de comunicare si relationare cu pacientul/clientul

  • participa la activitatile curente din farmacie
  • controleaza si propune completarea stocurilor
  • participa la inventare

Subordonare: Farmacist Sef/Farmacist